Pôsobíme od roku 2001, a to ako čisto česká súkromná firma, ktorá od začiatku pracuje pre nadnárodnékorporácie, rovnako ako pre lokálnych klientov. Napĺňame potreby zákazníkov, ktorí potrebujú spolupracovať s kreatívnou a pružnou agentúrou, zabezpečujúcou nie len mediálnu komunikáciu, ale aj organizáciu spoločenských akcií a ďalšie marketingové služby. Spolupracuje taktiež na mnohých
medzinárodných kampaniach spoločne s partnermi z celého sveta v rámci Worldcom PR Group.

Naším cieľom je pomáhať obchodným partnerom nie len s presadzovaním značky na trhu, ale aj s podporou predaja výrobkov či služieb, medializáciou a kompletnou reklamnou činnosťou, vrátane dlhodobého strategického plánovania. Vieme komunikovať správnym spôsobom s jednotlivými cieľovými skupinami – médiami, zákazníkmi, investormi, zamestnancami, štátnou správou a s kýmkoľvek ďalším, koho potrebujete osloviť.

 

Organizačná štruktúra agentúry stojí na niekoľkých tímoch tvorených vždy jedným členom managementu, ktorý supervizuje všetky projekty, account managerom povereným každodenným kontaktom so zákazníkom a zodpovedným za realizáciu aktivít a account executivcami, ktorí pripravujú a realizujú čiastkové služby. Vždy pracujeme minimálne na 100 %.